Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ttitto avatar ttitto 1153 Точки

[Homework] OOP - Delegates and events - Септември 2014

Здравейте! Качвам ви и най-трудното (вероятно в целия курс) домашно и наистина очаквам да видя още няколко решения и да стане голяма дискусия. Имам чувството, че този патърн на Microsoft още 10 пъти да го уча пак няма да го разбера.

InterestCalculator - Не много трудна задача. Използвах делегата като параметър в конструктора на класа InterestCalculator, за да може да му се подава необходимия метод. Резултатът от извикания метод присвоявам на поле в конструктора.

AsynchronousTimer 

 StudentClass - реших я с generic наследник на EventArgs, но накрая се оказа, че няма смисъл. Мисля да я оставя така, защото не ми се променя отново.

Тагове:
15
C# OOP Basics 26/09/2014 23:42:42
Dzhuliya avatar Dzhuliya 5 Точки

Здравейте, колеги!

Тъй като закъснях с изпращането на домашното, бих се радвала да получа някакъв фийдбек по първата задача (че засега до там съм стигнала) :)

Ето го и кода ми

0
02/10/2014 17:44:08
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.