Loading...
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

[Homework] OOP - Inheritance and Abstraction - Септември 2014

Ето го и домашното от тази тема:

Animals

HumanSystem

SchoolSystem

В един общ проект съм направил последните две задачи:

WordReportGenerator - реших да го направя на WPF Application, което доста ме забави. За XAML си е нужен направо един двуседмичен фаст трак според мен.

Класовата структура на компанията е готова на 100%, а от 5 та задача е готово импортирането на данни и генерирането на репорти за Word. Надявам се утре да имам време да пооправя кода и UI, че е много грозно в момента, както и да направя DropBox функционалността.

Този път задачите ми не са много изпипани, така че се надявам на широка дискусия!

12
C# OOP Basics
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Колеги, искам да попитам, след като VS е платено, аз съм с Express версията, в първата задача се иска клас-диаграма, а моята версия не ги поддържа, какво правим? Всички ли трябва да ползваме нещо от торенти, или има надстройка на Express, която да ползва клас-диаграми? Идеята за три месеца trial на VS много не ми допада, всички ли сте така - на пробен период на професионалната версия или има друг вариант?! Благодаря!

5
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Същия проблем и аз съм на безплатната версия и нямам диаграми. 

0
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Варианта е ясен, дори вече го пробвах, само остава да направим паметник на създателите на торентите!

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Колеги, за тези които са на безлпатната версия на Visual Studio и нямат диаграми, намерих един много готин сайт за правене на най различни диаграми и най якото е, че може да си ги exportvate в .UML формат.

Ето сайта.

4
F08041A avatar F08041A 5 Точки

Здравей,

 

Може ли малко помощ с клас-диаграмите. Някакъв плъг-ин от торент или направо цялото IDE?

0
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Най-добре цялото Visual Studio 2013, там има всичко в него!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.