Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Подписва ли се договор в "Software University" ?

Здравейте !

"Software University" предлага безплатен двумесечен подготвителен курс, след, което има изпит за ниво #1 ако човек мине изпита и го вземат започва да учи в "Software University", като ученето от започването до завършвнето е 2 години. След това има вариант човек да избере да следва в унверситет още около 2 години за да му изкарат диплома за завършено висше образование (дотук правилно ли съм разбрал ?). Имам два въпроса:

1. След като човек учи две години и завърши, нужно ли е да подписва договр със "Software University", ако да, какъв ?

2. "Software University" обвързва ли се с това да намери на завършилият ученик работа, след завършване на двете години учене ? И ако да, с обвързващ договор ли ?

-8
Въпроси за SoftUni 10/10/2014 18:12:05
Samuil.Petrow:
Отговорено. Информацията я има и в сайта.
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки
Best Answer

Първо, честно казано не знам какъв договор имаш в предвит, но такова нещо няма, или поне не съм чувал да има. Второ има секция в сайта за намиране на работа, ако желаеш и от там може да си намериш работа, какво по голямо удобство от това. Ако греша моля да бъда поправен. Поздрви и успех.

0
10/10/2014 19:32:42
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.