Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ipetkowsa avatar ipetkowsa 3 Точки

Относно сертификат ?

Здравейте, искам да Ви попитам нещо. Ако успешно премина изпита по C# basic и бъда приет за ниво 1, получавам ли някакъв сертификат за успешно положения изпит или не ? Благодаря предварително!

 

ПС: Знам, че знанията са важни, а не сертификатите, но ми стана интересно дали получаваме сертификат. Все пак, когато кандидатстваме за работа може да ни бъде от полза. 

Тагове:
0
Общи приказки
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Можеш да получиш ако оценката ти е над 5. За всеки изпит е така.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.