Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

blizzardcon10 avatar blizzardcon10 11 Точки

SoftUni в Пловдив

Имам запитване към вас и то е следното: днес разбрах, че университета предлага присъствена форма на обучение в град Пловдив.. Мога ли да идвам на курса и след успешното му завършване да получа сертификат.. Защото съм ученик и в момента няма как да се запиша за ниво 1, а знам че сертификата като цяло е добър старт за един начинаещ.. Благодаря предварително! С уважение, Божидар.

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Кой ще преподава на курса в Пловдив?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.