Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

joax1 avatar joax1 0 Точки

[Technical Issue] Win Forms - Различно поведение при клик

Здравейте. Имам едно приложение и сега ще дам линк към парче код -> http://pastebin.com/P3XxR784 . Това е бутон, който при първи клик прави едни неща. Едно от нещата, които прави е да се сменя името на бутона. Искам при втори клик същият бутон да прави други неща. Знаете ли как може да стане? Благодаря на отзовалите се :)

Moderator Edit: Моля използвайте таговете от т.9 от правилата в следващите Ви теми и използвайте по-описателни заглавия :)

Тагове:
0
Programming Basics 18/10/2014 21:27:33
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Можеш да го направиш с един bool който е false и като го натиснеш първия път става true и изпълнява вече друго нещо, същото може да стани и с counter. За това се сещам аз, може да има и по-лесен начин.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.