Loading...
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Какво се случи в сряда в курса по ООП?

Няма нищо качено като материали в лекцията по Java OOP, която би трябвало да се е състояла в  сряда вечерта. Гледам че има качени някакви материали от Workshop. Да не би да е имало някаква промяна в програмата. 

Аз съм онлайн и вече втори ден се опитвам да получа информация от други приятели - колеги. Те обаче също са онлайн и никой не знае нищо

1
C# OOP Basics
arsoman avatar arsoman 419 Точки
Здравейте, не намерих подобна тема, а гледам че все още няма никакви материали никъде, дори в SVN се рових, но не намерих, за лекцията шаблони за дизайн от курса по ООП?! Ще има ли такава лекция, ако е утре, нека малко се удължи срока за домашно, примерно 1-2 дни, че тези, които сме онлайн, да имаме време да я гледаме и решим домашните. Гледам, че в график на учебната зала за утре има час по ООП, ако е за тази тема, моля за извинение, но не става много ясно. Благодаря!
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.