Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Висок шум в залата по време на лекции...

Днес, на подготовката за изпит по HTML/CSS имаше хора, които бяха там, за да си говорят. Не знам какво са правили, дали са обсъждали екипни проекти или са играли на белот, но ние които искахме да слушаме и бяхме най-отпред до тонколоните, не чувахме нищо! 2-3 пъти казахме да увеличат и при всяко увеличaване, хората започваха все по-силно да си говорят. След това към 17:00 започнаха да идват и студенти от ниво 2, тогава вече стана като телевизор без звук. Мисля, че повечето хора които говореха бяха от ниво 2.

Обръщам се към тях, ако могът да си лафят малко по-тихо, или на терасата, няма да е лошо.

Също и екипът на СофтУни да вземат някакви мерки.

9
Въпроси за SoftUni
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Според мен ако помолите колегите, които шумят да бъдат по-тихи, няма да ви откажат. :) Или човекът, който се явява лектор в момента, също може да ги помоли.

1
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

За да ги помоля трябва да си донеса 10-тина тонколони за да ме чуят. Щом казахме няколко пъти да увеличат звука, то е не е толкова трудно да се сетиш...

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Абсолютно подкрепям, директна вербална комуникация би била доста по-успешна от тема във форума, в която да се обсъди в последствие възникналия проблем с шума.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Какво имаш предвид под директна? На 100 човека да отида на един по един да ги помоля за тишина?

1
PlamenGrozdev avatar PlamenGrozdev 39 Точки

Добре, от цяла зала като слушаха само около 5-10 човека може би, как може да накараш всички останали да понамалят шума, а и след като лектора се опита да вземе ситуацията в свои ръце, но не му беше обърнато никакво внимание?

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Не съм присъствал, но силно се съмнявам да е била чак такава обстановката... Утре когато излезе видеото все пак ще си проличи от страничните шумове.

Иначе съм сигурен, че е имало начин да се "овладее" ситуацията, а и не вярвам да бъде допуснато до такава степен от водещия подготовката.

0
alexxdim94 avatar alexxdim94 33 Точки

Пич, не виждам някой да спори с теб дали е било шумно или не. Изразих мнение, че според мен щеше да е напълно достатъчно да се обърнеш директно към колегите, а не да пускаш теми във форума. ;)

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз не мога да отида и да помоля всеки един човек да говори по тихо. Не сме в детцката да правя забележка на 100 човека.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.