Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Защо курсорът в Visual Studio понякога става "конзолен"?

За да ме разберете правилно: поведението му е като пиша пред думата да трие старото(един вид замества). Няколко пъти ми се е случвало. Явно аз правя нещо, но не знам какво. Интересува ме какво не трябва да правя и как евентуално да реша проблема без рестарт на VS?

Тагове:
3
Programming Basics
kasskata avatar kasskata 492 Точки
Често срещан проблем при писането на клавиатура на лаптоп.Аз имам същия досаден проблем с INSERT,което е до стрелките,а сега се обади още един проблем.Когато напиша една кавичка и не се показва докато не напиша втора.Дразнещо е когато добавяш нещо.Ако някой има идея да пише лично направо. :D
0
TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки
Ами нали знаеш, ако отвориш кавичко хубаво е преди да пишеш в нея да я затвориш, ако напишеш 100 кавички и изпуснеш една върви търси, къде си пропуснал, това че да пишеш 100 кавички не изглежда много умно е друг въпрос, просто си ги напиши и се върни с клавишите и попълни, лично на мен ми се случва понякога да изпусна някоя, когато работя в среда без тази опция(предполагам е от средата) и трябва да се връщам да поправям. Даже когато пишеш вложени if else е хубаво да пишеш 2ки скоби, че ако го нямаше форматирането от VS... става забавно и ако е по кофти логика трудно за четене ако не ги подредиш
0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Има разни софтуери, които дублират натискането на такива бутони (кавички, апостроф), но не ми харесва идеята. Лесно се свиква да се щрака два пъти, стрелка назад.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.