Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tsvetoslav.eau avatar tsvetoslav.eau -26 Точки

Console Problem.

Колеги, не се спрях с въпросите... :D Може въпросите да са доста глупави и елементарни, но така е при начинаещите. :)

Аз имам проблем с конзолата в Microsoft Visual Studio 2010 и Microsoft Visual Studio 2013. Когато напиша конзолно приложение и го Debug-на с F5, конзолата се отваря и затваря много бързо (за около 1 секунда), при което успявам да видя, че работи, но почти не се задържа.

Как може да се оправи този проблем?

:)

Тагове:
-6
Programming Basics
Samuil.Petrow:
Отговорено с няколко решения на проблема, моля търсете информация предварително преди да пускате теми.
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Само един малък хинт - няма да научиш, който и да е език само със задаване на въпроси по форуми. Така, че отивай да гледаш по няколко пъти записите от лекциите и отваряй MSDN :)

7
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Чудех се как най-точно да му го кажа, мерси, че ми го спести.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.