Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

Необходимият успех на изпитите за успешно преминаване

Здравейте,

Искам да попитам, дали е необходимо изпитите отбелязани с excellence на тази страница: https://softuni.bg/professions да бъдат взети с отличие.

В конкретния случай имам оценка Добър на изпита по ООП, след не много успешна подготовка. Това стига ли ми да премина нататък? Или трябва да се явявам на поправка и да гоня отличен, за да мога да премина? 

Поздрави и успешен ден.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 05/11/2014 15:44:21
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Petya, значи при желание за явяване повторно (за вземане или повишване на оценка от изпит), следим и когато има дата, пишем до софтуни, че имаме желание да се явим, нали така? И таксата за такова явяване е 20 лв?

1
05/11/2014 16:20:35
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

График на залата можеш да видиш като щракнеш  на потребителското си име и избереш съответното меню, а именно График на учебната зала :).

0
alea_him avatar alea_him 128 Точки

 XmUrF, благодаря за отговора, нямах представа, че има графика и в сайта ;)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@alea_him, да, точно така.

1
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Супер, благодаря за потвърждаването!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.