Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

Няколко въпроса за онлайн обучението

Ако кандидаствам декември и си взема изпита по C# мога ли да си запазя оценката и да запиша с нея следващият семестър април месец ?

Таксата при онлайн обучението запазва ли се 150 лв и за следващите семестри ?

Трябва ли да се правят домашни и дават ли ти точки или само от това което си направил на изпита се образува оценката при онлайн студентите ?

Fast Track курсовете по HTML/CSS  PHP/MySQL мога ли да се запиша за тях сега каква е таксата и издава ли се удостоверение за тях ?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
  1. Да можеш да си запазиш оценката - питано е много пъти. Друг е въпроса дали искаш да го направиш.. Ако сега седнеш да учиш и се явиш на изпит след 5 месеца дали ще помниш всички перфектно?
  2. Таксата почти сигурно няма да се променя скоро, но не мисля, че някои (дори и от екипа) може да ти каже 100% точен отговор.
  3. Ако си записан онлайн за подготвителното ниво няма нужда да се предават домашни. Оценката от изпита ти дава 100% от крайната оценка като можеш да изкараш и бонус ако пишеш във форума.
  4. Фаст трак курсовете ги имаше само веднъж и те бяха платени. Не мисля, че ще се правят нови такива, защото самата система за Фаст трак курсовете малко се промени. Тоест ако влезнеш да учиш в университета - в първо ниво ще учиш почти всичко което имаше в тези 2 курса. Иначе и сега има фаст трак курсове и те са безплатни (ако искаш да отидеш на изпит и да ти дадът сертификат трябва да дадеш 50 лв).

Надявам се да съм отговорил на въпросите ти. Ако има още нещо не се притеснявай да питаш, но все пак е хубаво да проверяваш преди това с търсачката дали няма подобен въпрос. 

Поздрави и успех в програмирането.

2
n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

Още един вь

ъпрос ако сьм взел изпитите от 2 и 3 ниво с оценка под 5 за сертификат и не продължа може ли да се изкара академична справка за взетите изпити.Ясно ми е че ако сега седна и уча материалите от пьрво ниво едва ли ще ми помогне много но съм начинаещ рабогя и нямам време.Имаш ли представа колко време средно на ден учи един студент в софтуни знам че е много инвидуално и зависи кьм каква оценка се стремиш.

0
15/11/2014 21:17:29
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За всеки курс и ниво имаш сертификат. Можеш да прекъсваш и продължаваш когато искаш и не ти е нужна никаква справка. Ако питаш дали тези изпити ще се признаят от някои др университет - най-вероятно не, стига да не е партньор на СофтУни. 

За ученето е наистина индивидуално, но се пак за да те ориентирам - ако схващаш бързо и не си се занимавал с това за 1-вото ниво ти трябват средно 3 часа на ден (сумарно 20+ часа на седмица) а за 2-рото 4+ часа на ден (сумарно 35 на седмица примерно) и това за да изкарваш сравнително добри резултати. За да изкара отлични резултати ти трябва цял ден кажи речи.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.