Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

twify avatar twify 1 Точки

Описание на домашната?

Здравейте,

До сега отговорите на домашните съм ги описал в 1-2 изречения на въпрос. Интересува ме колко и каква информация точно трябва да даваме за всеки от въпросите, защото е неясно с едно просто "обяснете какво представлява". Трябва да дадем пълни спецификации как работи или да кажем простичко с 1-2 изречения какво е? Просто става неясно от когато се опишат по този начин.

 

Поздрави!

0
Linux Курсове
alekz avatar alekz 7 Точки

Аз също тъкмо предадох домашната и  в нея съвсем кратко описах какво е MAC - със собствени думи и максимум 3 изречения. Не мисля, че е необходимо повече да се описва. Всеки може да отвори жужъла и да извади документация от няколко страници, но това не означава, че си прочел тази документация а само, че си я намерил. Занапред също така мисля да правя.

0
taewu avatar taewu 23 Точки

не знам дали тук е мястото да попитам ако пропусеш да си го предаеш /срока е изтекъл/ какво става?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.