Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kibork avatar Kibork 87 Точки

[Homework] JS OOP - Object Oriented Programming

Здравейте, колеги!

Ето моите варянти на задачите. Приемам всякакви критики и забележки.

1. Shapes:

    - Shapes.js

    - Shapes.html

2. Canvas Geometry API:

    - Shapes.js

    - CanvasGeometryAPI.js

    - MovingShapes.js

    - RemovingShape.js

    - ZindexRedrawing.js

    - CanvasGeometryAPI.html

    - CanvasGeometryAPI.css

 

Поздрави,

 

Димитър!

21
JavaScript Advanced 10/12/2014 00:41:57
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Уф, като гледам: няма да имам време да довърша задачата до довечера, така, че качвам каквото съм написала до тук. 1-ва и 2-ра са в едно приложение. Това е, което писах тази седмица: GitHub Source Все нещо ще има, от което да почерпите идея.

Не съм гледала ничии решения и това е начина, по който си представям нещата. Работи рисуването чрез някакво ООП (damn, без ООП е 1000 nъти по-лесно, за какво ни е това извращение...), но не съм имплементирала функционалността за разместванe на слоевете, няма валидации.
Но пък ме радва как изглежда: Live Demo

Иначе до преди месец писах нещо подобно без ООП - може да му се полюбувате: Live Demo, GitHub Source.

3
07/11/2014 15:00:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.