Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimmarinov avatar dimmarinov 29 Точки

Изпит при онлайн обучение, задължително в София?

Здравейте,

Потърсих в сайта, както и във форума, но не успях да намеря отговор на въпроса, който ме интересува. Ако съм направил проспуск моля да ме извините.

Въпросът ми, както се подразбира от заглавието е следният. Задължително ли е записалите онлайн форма на обучение, да полагат изпитите си в София? Възможно ли е например изпита да бъде положен в Пловдив?. Все пак не на всички е удобно да дойдем до София. На някои ние е по-лесно да стигнем до Пловдив или някой друг град, в който евентуално скоро ще отворите врати. :)

П.С. Към момента ме интересува конкретно изпитът по C# Basics. 

2
Въпроси за SoftUni
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Тази новина мисля, че отговаря на въпроса ти.

 

И по точно:

"Повече информация за тях ще бъде предоставена, когато наближи изпита. Изпитът ще се проведе в град София, в учебната зала на СофтУни".

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.