Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AtanasMarinkov avatar AtanasMarinkov 13 Точки

[Useful Info] Известен софтуер писан на C#

Докато правех домашното от Въведение в програмирането и по-точно Проблем 11 се зачудих какъв ли известен софутер е писан на C# и реших да се поразровя из гугъл.

Ето и списък с това, което успях да намеря набързо:

  • Paint.NET
  • AMD Catalyst Control
  • stackoverflow.com
  • Kaspersky Internet Security 2014 for windows
  • SharpDevelop
  • yetanotherforum.net
  • BugTracker.NET
  • Umbraco
  • Unity
  • PlayStation Suite
  • Xbox
  • Windows Phone
  • csharp-source.net - Сайт с open-source software писан на C#

Вероятно има още известни програми и сайтове писани на C#, но не ми беше цел да изровя всичко. Изненадващото за мен беше, че има и програми писани на C# за Ubuntu.

 

Тагове:
12
Programming Basics 08/11/2014 19:18:02
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Не знам дали това за компилатора на C е така, но знам, че компилатора на C# е писан на C#, което е малко странно :). Да не би да се бъркаш с това, georgi.ivanov.94214508?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.