Loading...
georgemili avatar georgemili 1 Точки

теглене на компилатор

здравейте !

Започнал съм да чета книгата-програмиране на C# и съм още в началото и срещам затруднения с изтеглянето - csc.exe както и visual studio 2010 Express edition - от посоченият сайт Microsoft не мога да го изтегля или поне не виждам от къде. 

Иска да плащам. Надявам се да ми помогнете.

 

Благодаря ви предварително.

Тагове:
0
Programming Basics
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Като потърсиш в Google: Visual Studio Express, първия резултат е линка, който е дал колегата по-горе: Visual Studio Express. Има бутон Free. Няма нужда да сваляш версия 2010 (която сигурно е била най-актуална по време на издаването на книгата). Инсталирай си по-нова. wink

0
georgemili avatar georgemili 1 Точки

Здравейте !

Вече си инсталирах Visual Studio Express благодарение на вашата помощ.

Сега остава компилатора CSC.EXE

 

Исключително съм благодарен на всички ви и все така да ви се връща помоща. Надявам се да ми помогнете и за компилатора.

Поздрави.

0
FunnyBunny avatar FunnyBunny 38 Точки

Ако си под Windows и имаш инсталирано Visual Studio вече би трябвало да имаш всичко необходимо, за да можеш да работиш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.