Loading...
Debss avatar Debss 17 Точки

Приемен изпит

Здравейте, искам да попитам някой дали знае ако не се явим на входящият изпит, който е на 19 или 20 декември 2014г., след това кога ще има отново прием?

Тагове:
0
Общи приказки
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей.

Следващата серия подготвителни курсове ще бъдат за приема през месец май. Първият подготвителен курс започва през януари. В тази новина можеш да видиш подробностите (разписание на лекциите). Подготовката за изпит е обявена за 28.02. Дата за изпита не е дадена, но обикновено е малко след подготовката за изпит. Може да следиш календара и новините за нова информация.

Ако ще се явяваш на следващ изпит те съветвам да продължаваш да се готвиш като прехвърляш наново лекциите, домашните и най-вече - подготовките за изпит и да решаваш старите приемни изпити. Също така може да идваш да се готвиш и в залата, ако имаш време - тук винаги има хора, готови да помогнат, ако имаш затруднения.

Поздрави и успехи за напред!

2
29/11/2014 01:20:43
Debss avatar Debss 17 Точки

Благодаря! Линка с подробности, относно лекциите не работи.

1
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здрасти. Може би сега работи? Ако отново има проблем това е най-новата новина в секцията "Новини" в главното меню на сайта. Но мисля, че линкът вече е ок.

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Да работи вече. А има ли вече някъде какво ще бъде разписанието на лекциите по време на обучението?

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Обикновено последователността на лекциите в курса се запазва - каквато е била за вас, такава ще е за колегите, които ще започнат обучението си през януари. Ако има промени, вероятно ще са малки и ще са публикувани в сайта в страницата на новия курс. Може да хвърляш по едно око за всеки случай.

0
Debss avatar Debss 17 Точки

Т.е.  ако изпуснем изпитите на 19 и 20, следващите ще бъдат през март?

А с каква оценка се приема, ясно е, че всеки решава практически задачи и ги изпраща в системата и тя му дава проценти.. с колко процента най-малко се влиза?Тъй като никъде не успях да видя разписание...

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здрасти.

Да, ако изпуснеш този шанс за кандидатстване - на пролет с песен :)

Иначе относно това с колко точки се приема - при всеки випуск е различно. За това не си намерил конкретна цифра. Зависи от средното ниво, също така от трудността на задачите на изпита (все пак трудността е нещо относително и макар да се цели всеки път да е еднаква, на практика никога няма как това да стане).

Каквото и да ти кажа - няма да е вярно... Най-добре си реши всичко -да не се притесняваш :)

Съветът ми е колкото и да си подготвен да се явиш на изпита през декември - най-малкото ще видиш какво е това изпит, какво е усещането и т.н. Според мен опитът е безценен.

 

Поздрави и хубава вечер!

0
Debss avatar Debss 17 Точки

А след като съм си платила таксата по банков път за изпита, защо не ми дава да се запиша за група?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.