Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi.b.stoilov avatar georgi.b.stoilov 6 Точки

Проблем с Visual Studio

Здравейте,

имам инсталирано Visual Studio Express 2013. Днес то се държи доста странно.

В един solution имам няколко проекта. Но след компилацията на първия проект, всеки друг проект, който тръгвах да компилирам не се компилираше, а ми се връщаше резултата от първия компилиран проект.

Защо се получава така и как да го променя?

Тагове:
2
Programming Basics
slav_02bg avatar slav_02bg 11 Точки
Натискаш с десен бутон на мишката върху solutiona , отиваш на options и там избираш current selection, за да може конзолата да ти отваря проекта, който искаш!!!
0
Vincent avatar Vincent 11 Точки

Имам един проблем с Visual Studio и за да не спамя в нова тема ще го споделя тук. 

Бъга е в това, че като съм работил с някакъв скрип и съм го гледал в конзолата с  Ctrl + f5 и след това пейстна друг код и отново дам Ctrl + f5 ми дава в конзолата скрипта от преди това. Трия, запаметявам, но си продължава.

Първоначално решавах проблема, като отварях нов документ, но вече искам да намеря решение на проблема. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.