Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

[Exam Problems] PHP Basics - Sample Exam "Meeting Dates"

Здравейте,

реших тази задача, и ми работи нормално при мен. Но когато я постна в Judge ми дава звездички, 0 точки.

Ето го и кода: ТУК

Mod Edit: Колега, когато се качва код по-дълъг от 12-15 реда е препоръчително да се качва в github или pastebin.

0
PHP Web Development Basics 17/12/2014 11:27:09
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Проблемът ти е същият като на колежката в тази тема:

https://softuni.bg/forum/2809/Exam-Problems-PHP-Basics-29-August-2014-Morning-Problem-3-Chat-Logger

При теб обаче едва ли ще изкара грешка, тъй като неизпълнимото инстанциране на обекти хвърля catchable fatal error, за разлика от неизпълнимото викане на функции което може да генерира максимум E_WARNING. За да рпихванеш къде ти е грешката огради кода в try catch и изпринти $e->getMessage(). В случая съм сигурен, че ще ти тръгне кода като сложиш дефолтна тайм зона.

И не забравяй да качваш кода с отварящ <?php таг в началото. Ако качиш просто кода без отварящия PHP таг ще го изпринти просто на екрана.

0
16/12/2014 22:26:27
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Благодаря, ще пробвам сега. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.