Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Christian_Tonev avatar Christian_Tonev 4 Точки

Visual Studio free и "free" версии

Моля някой от колегите да сподели, дали е успял да намери Visual Studio 2013 някъде като торент? Дали е свалил някой торент (друга версия - 2010 или 2012) и дали версията, която е свалил работи нормално, без проблеми и коя е точно тя?

За free версиите (Express) може ли да каже някой нещо и струва ли си да се опитваме да работим с тях?

0
Общи приказки
georgy.nedyalkov avatar georgy.nedyalkov 103 Точки

Правиш си един акаунт в Microsoft (който е безплатен), сваляш VisualStudio Community Edition 2013, логваш се с направения акаунт и всичко записва - вече имаш напълно легално и безплатно пълна версия на Visual Studio 2013.

Ако не се регистрираш и не се логнеш с Майкрософсткия акаунт във Visual Studio, то ще ти "пищи", че trial-а изтича. Логнеш ли се всичко е ОК фор евър. :D

Леко пояснение - CE aka Community Edition, всъщност е Pro версията на Visual Studio с променен лиценз. :)

1
17/12/2014 12:45:50
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Здравейте, временно ми се налага да ползвам друг компютър и трябва пак да си инсталирам Visual studio. Машината е с Windows 7 Enterprise. От www.visualstudio.com пробвах Visual Studio Community 2013 with Update 4, Visual Studio Express 2013 with Update 4 for Windows , Visual Studio Express 2013 with Update 4 for Windows Desktop, както и for Web.

Всичките ми казват: Setup blocked - Тhe version of VS requires a computer with a newerversion of Windows.

А пише, че изискванията са Windows 7 или 8.1

Някакви идеи?

Edit - оправих се! Windows-a не беше genuine и нямаше Service pack 1. Поправих го, сложих му SP1, направих Internet explorer-a oт 8 нa 11 - за всеки случай. Не знам какво общo има, но някъде четох, че било важно. Инсталирах VS 2013 Community - от официалния сайт.

0
23/05/2015 18:43:05
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.