Loading...
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Неявяване на редовен изпит

Здравейте.

Търсих подобна публикация, но не успях да намеря.

Тъй като няма да имам възможност да се явя на 21 или 22 декември на изпита по PHP Basics трябва ли да ви пиша отделно, че искам да се явя на 12-ти януари на поправителният, който за мен ще ми е първи изпит или ако не заявя участие в един от сегашните системата сама ще ми генерира записване за поправителният изпит? И ще дължа ли редовната такса от 20лв явяване на поправителен изпит?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Когато излязат записванията за поправка ще трябва да се запишеш (до колкото знам, ако не се явиш на 2 изпита или нещо от сорта, системата прави някакви автоматични предложения за по-нататъшното ти развитие, но за 1 изпит мисля, че няма да те запише автоматично). След това да внесеш 20 лв за явяване на поправителен изпит. За теб поправителният изпит ще е същият като останалите, които се явяват на поправка, така че и условията са същите.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.