Loading...
disulfiram avatar disulfiram 4 Точки

Дата на изпита

Здравейте!

 

Имам следния въпрос: Кога ще стане ясна датата на изпита?

 

Причината да питам това е, че от това зависи дали ще идвам на изпита и съответно дали ще го плащам. До колкото разбрах гласуването е до утре 1100ч а плащането до утре 2400ч. Надявам се датата да стане ясна непосредствено след 1100ч за да имам време да реагирам.

*утре = 18.12.2014г

Тагове:
2
Unity 3D
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Няма достатъчно хора, че да се правят два изпита. Затова на всички, които успешно са защитили проектите си (беше ни пратен списък от лекторите), сме пратили кратка анкетка да споделят кога предпочитат да се явят на изпита - на 20 дек или на 10 януари. Утре като изтече срокът за гласуване в анкетата, ще съобщим коя дата остава за изпит. Срокът за плащане ще бъде съобразен с датата на изпита и ще бъде коригиран при нужда.

2
disulfiram avatar disulfiram 4 Точки

Много благодаря за бързия и коректен отговор! Стискам палци моята дата да спечелиsmile

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.