Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

[Judge] PHP Basics - Sample Exam 2 - Problem Oh, My Girl!

Колеги, не знам за вас, но аз започвам да се изнервям на задачите по PHP :). В момента решавам Problem 2 Oh, My Girl! от Sample Exam 2. На вас мина ли ви нулевия тест, защото на мен не и започнах да се чудя защо аз с моя regex откривам нечетен брой ключове и поради тази причина ми гърми с грешка. Загледах се в примера и видях, че моят regex открива един ключ, който не е оцветен нито в червено, нито в синьо. Най-интересното е, че с авторското решение минава и нулевия тест. Или аз аз пропускам нещо в условието или условието е грешно. Бихте ли споделили вашите премеждия с тази задача?

Линк към Judge

Въпросният мистериазен ключ се намира почти накрая на първия ред - a#"5

 

Тагове:
0
PHP Web Development Basics 20/12/2014 17:37:32
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Еми да... като дадох var_dum($_GET) в Judge и сега видях, че единия символ липсва и вече regex-a не го лови. Аз от час и половина се боря...

Всъщност като гледам какво подава Judge системата за нулевия тест пак има грешка.

2
20/12/2014 17:57:20
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.