Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bojanm avatar bojanm 3 Точки

Статус ниво 1 - незавършил нивото?

Здравейте колеги , разглеждам профилът си и под ниво 1 ми дава незавършил нивото. Въпросът ми е следния - като невзет ми стои само Teamwork and Personal skills, на всички други изпити има оценки- аджеба взел ли съм нивото или не?

Има ли праг на оценка обща за нивото за да го минеш? Може ли да се мине нивото без един невзет изпит? Този курс Teamwork and Personal skills по принцип няма практически изпит - как влияе на нивото?

Ще ви бъда благодарен ако ми разясните ситуацията.

Тагове:
1
Общи приказки
Samuil.Petrow:
Отговорено на въпроса.
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Януари ще имате оценки за нивото. Все още не сме обработили всички оценки, изпити, протоколи, поправки и т.н.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.