Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

arsoman avatar arsoman 419 Точки

[Technical Issue] AngularJS - Как се вместват различни ng-view в една страница?

Здравейте отново колеги! Гледах 2 лекции, но като тръгнах да го правя, не мога да накарам директивата ng-view да зарежда данни от различен ng-app, въпреки че на всеки app съм конфигурирал routes с различни templates! Може ли помощ?

Примерния ми код е:

<aside ng-app="SideApp" ng-view></aside>

<section ng-app="AdsSystem" ng-view></section>

<nav ng-app="NavSystem" ng-view class="col-xs-12 col-sm-3"></nav>

но и на трите се зарежда главното view, което е ng-app="AdsSystem" и съответно неговия темплейт.

Тагове:
1
JavaScript Applications 30/12/2014 02:33:01
cherokee avatar cherokee 146 Точки

С обикновеният ngRoute, който идва с AngularJS няма как да стане това (ограничението е един ng-view на страница). Решението ти е да ползваш Angular UI Router (тук), което е допълнителен third-party модул. Разликата с ngRoute е в това, че там работиш със стейтове и можеш да нестваш до безобразие :)

6
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Изглежда супер това, значи от Телерик не знаят всичко, там лектора каза, че можело с различни ng-app да зареждаш ng-view... Благодаря!

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Ивайло Кенов (мисля, че за неговите лекции в Телерик говориш) е доста напред с материала, а и му идва отвътре (един от малкото лектори, който може да ти задържи вниманието на 100% за цялата лекция). Нормално е човек, който се занимава с доста на брой различни технологии (той не се е профилирал във front-end-a) понякога да не помни даден желан ефект дали може да се направи с подръчните средства на дадена платформа и дали не е необходимо нещо допълнително.

7
28/12/2014 12:03:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.