Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SimeonAngelov avatar SimeonAngelov 5 Точки

Предложете ми Autofill bot

Някой ползвал ли е/ сеща ли се, за подходящ бот, който автоматично попълва данни. Основният проблем е, че ми трябва ми за десктоп приложение, а не за уеб браузър.

Тагове:
0
Общи приказки 02/01/2015 15:44:42
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Предполагам вече си търсил, преди да попиташ, а Desktop automation tool-ове много. Какво в тези, които откри не те устройва, за да можем да ти дадем насоки за нещо по-конкретно?

0
SimeonAngelov avatar SimeonAngelov 5 Точки

Ами в момента ползвам един макро рекордер, който долу горе върши работа, но той все пак записва това което въвеждам и за да въведа всички данни, които ми трябваt, отнема към 20-30 секунди. Пускам го на fast forward И върви за около 5 секунди както трябва, но ако го настроя на ignore timeouts, дефакто да изпълнява всички действия за около секунда гърми. Ползвам jitbit

0
31/12/2014 16:47:33
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ми май много зависи от приложението, не знам дали е проблем на рекордера ти това, може да пробваш WinAutomation или iMacro, но вероятността да се държат по същия начин е голяма.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.