Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

[Useful Info] Learning How To Learn - онлайн курс от Coursera

Здравейте колеги,

С началото на новата година подхванах един много интересен курс в Coursera, казва се "Learning How to Learn: Powerful mental tools to help you master tough subjects".

Курсът е 4 седмици и започна съвсем скоро, така че не е късно да се включите.

Идеята е курсистите да получат някакъв набор от полезни инструменти, които да им помогнат да усвояват по-лесно и бързо нови знания. Всичко е базирано на сериозни научни изследвания в областта и предполагам доста по-издържано от обичайното "ми аз правя това и това преди изпит и се получава" :)

Надявам се материалите да са ви полезни. Успех!

8
Общи приказки
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Ето директен линк за по-мързеливите - цък.

А иначе доколкото разбирам сертификатът струва нереалните 49$ ? :(

0
07/01/2015 10:17:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.