Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sportsman avatar sportsman 137 Точки

Невзети изпити, продължаване в следващото ниво

Здравейте. Има подобни теми, но в тях няма отговор на моя въпрос конкретно. Аз съм студент от първия випуск на СофтУни(т.е. в момента съм 2ро ниво). Имам 1 невзет изпит от 1во ниво и 2 невзети изпита от 2ро ниво. Въпросът ми е може ли да се запиша за 3то ниво и тези изпити да си ги взема в бъдещето или е както в държаните университете, да не можеш да запишеш следваща година с примерно повече от 2 или 3 невзети изпита, и следователно да трябва да презаписвам годината?

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow:
Отговорено на въпроса.
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Здравей,

Ето отговор за твоя въпрос. Скролни до отговора на Алекс Свиларова, дава достатъчно подробна информация.

 

2
12/01/2015 00:35:20
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Ето я частта от отговора, която те интересува:

Важно!: В следващо ниво можеш да минеш само с 1 невзет изпит. Това означава, че ако след твоята поправителната сесия имаш повече от един невзет изпит, трябва да повториш нивото.

ПС. Копирането на линкове вярно си е голяма мъка, един път работи, друг път не..., сега и двата линка, които са по-горе не се отварят...

1
sportsman avatar sportsman 137 Точки
Може ли да копираш линка и да го постнеш за да мога да го копирам директно в браузъра, защото така като го натискам не ми го отваря? Благодаря.
0
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Колега, по някаква причина след самото линкване с бутона се получава грешка, от сайта не от линка или копирането. Явно и при първия път е изрязана частта до '..forum/'

При редакция виждам: http://prntscr.com/5r6jin

Линкът се вижда като текст.

 

1
11/01/2015 17:37:21
sportsman avatar sportsman 137 Точки

Благодаря ви.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.