Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Обяви за работа за непрограмисти

Видях, че днес Нетпийк са пуснали обяви за работа в сферата на онлайн маркетинга:
https://softuni.bg/users/jobads/details/71
https://softuni.bg/users/jobads/details/70

Тези обяви обаче стоят странно в трудовата борса на СофтУни. Нямам нищо против Нетпийк или въпросните длъжности, но идеята на борсата не е ли да ни помогне да намерим работа по специалността, не просто работа? Обявите не ми пречат, но все пак смятам, че е добре, когато има такива не по специалността, да бъдат публикувани в някакъв отделен раздел.

Тагове:
-5
Работа
Samuil.Petrow:
Темата е изчерпана.
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Аз даже смятам, че СофтУни е най-подходящото място за намиране на такива кандидати, защото тук има много хора, които са решили да се пре-квалифицират и имат предишен опит с продажби, например. Освен това, вече имат и някакъви познания в IT сферата :)

2
13/01/2015 18:05:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.