Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Fast Track Курсове

Здравейте, от град Бургас съм. Завършила съм Математическа гимназия с отличен, а наскоро завърших Бургаски Свободен Университет, Софтуерно инженерство (магистърска степен отново с отличие). След завършването ми работа никъде не мога да намеря, поради липса на препоръки от преподавателите ми. Явявам се на конкурси, издържам ги, но поради липса на стаж не мога да започна работа. Силно мотивирана съм да работя по специалността си (софтуерен инженер), доколкото разбрах Светлин Наков успешно пласира завършилите при него практически курсове. Интересува ме мога ли да се запиша on-line за Fast Track курс и да се явя на изпит, от който да получа сертификат и съответно препоръки за работа. И другият ми въпрос е ще има ли скоро отново стартиране на такъв курс??

0
Общи приказки 04/02/2015 10:18:46
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Аз също съм от Бургас и вече 4та година живея в София. Причината: В Бургас работа - няма :)

Препоръчвам ти да се насочиш към София, ако не към Терминал 2, то поне към града за местожителство.

До колкото до фаст траковете, те обикновено са курсове по дадена технология (Unity, Linux Adminidtration, Photoshop, Datastructures, etc...) и биха били крайно недостатъчни за подобна цел.

От друга страна имаш достатъчно бекграунд зад себе си. Смятам, че ако се преместиш в София, с академичния си бекграунд можеш веднага да започнеш като стажант някъде.

Ако се смяташ за достатъчно уверена, че можеш да прескочиш стажантството и директно да започнеш по-сериозна работа, можеш да опиташ лична комуникация с екипа на СофтУни, вярвам че ако открият в теб потенциал за това, биха те препоръчали на някоя от фирмите партньори.

От стандартния поток на набиране на кадри се гледат по-скоро записалите редовно обучение в СофтУни, а именно - не определен фаст трак, а Ниво 1 и нататък.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.