Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

[Sublime Text error] Package Control престана да работи?

Здравейте, от известно време Sublime Text отказва да тегли плъгини от  Package Control-а. Изкарва ми съобщение от сорта на: "Sublime text 2 Package Control Unable to download. Please view the console for more details"

Днес се поразрових в опит да реша проблема, но не се получава. Най-близката до проблема тема, която намерих е тази - https://sublimetext.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=17245

Проблемът очевидно е отскоро, затова няма много дискусии по темата. Май са ъпдейтнали версията на Package Control-а, в резултат на което сега има някакъв проблем. Изтрих и инсталирах отново Package Control файла, както е описано в темата, обаче отново не се свалят плъгини. И на ST2 и на ST3 пробвах - не помага.

Някой сбълскал ли се е с този проблем?

0
Web Fundamentals - HTML5
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

При мен има подобен проблем който е пак от скоро. Когато отворя package controll-a съблайма гърми и при рестарт на съблайм евентуално се оправя.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.