Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gogodam93 avatar gogodam93 25 Точки

[Technical Issue] Проблем с използването на метода printf.

Здравейте колеги имам проблем с printf метода винаги ми гърми , може ли да ми кажете къде е проблема ето един пример, който в judge ми дава 100 ,а не мога да рънна в еклипс: http://pastebin.com/e3xD9VWk

 Mod Edit: Моля, прочетете правилата на форума преди да пускате нова тема.

0
Java Advanced 27/01/2015 20:15:54
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

/OFF

Понеже виждам, че се опита да сложиш кода в pastebin, но не си успял напълно, ето какво трябва да направиш:

1. Копирай кода така както си го написал в Еклипс - предполагам там имаш нормалното отместване от 4 спейса / 1 таб /ако го нямаш не е добре.../;

2. Като пейстнеш кода в pastebin, потърси едно падащо меню под текстовото поле - Syntax Highlighting - от него избери съответния език, на който е кода и едва тогава го запиши. Така ще имаш характерното оцветяване на отделните части от кода или Syntax Highlighting.

1
27/01/2015 20:59:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.