Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SimeonSimeonov avatar SimeonSimeonov 77 Точки

Unreal Engine 4 курс?

Искам да попитам екипа на софт уни,имате ли намерение да пуснете Unreal Engine 4 курс за в бъдеще(дори да не е близкото бъдеще)?
Аз лично бих имал голям интерес към подобен курс.
Разбира се не очаквам да пуснете нов курс само заради мен,така че колеги ако имате интерес и вие към подобен курс моля споделете в тази тема :)

UE3 е един от най използваните(ако не най използвания)engine за ПС игри в момента(много от любимите ми игри вървят точно на него)и UE4 изглежда като достоен наследник:
https://www.youtube.com/watch?v=rf045VYP3z4  :)

Тагове:
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Ако не си обръщал досега внимание на Unity 3D, съветвам те да го прегледаш. Изумителен енджин, с поддръжка за в сички популярни платформи. Постоянно го ъпгрейдват и подобряват, според мен този енджин ще набира още и още популярност (не че в момента му липсва такава). ;)

Не е такова чудовище от ранга на UE3 и UE4, но предполагам, не им отстпъва сериозно като 3D възможности... Казвам "предполагам", тъй като не съм дълбал много с 3D-то на Unity и не мога да го сравня като въможности с Unreal, някой по-запознат може да се произнесе... :)

1
SimeonSimeonov avatar SimeonSimeonov 77 Точки

Погледнах го unity 3D,дори може би ще го запиша в бъдеще.
Погледнах обаче кои игри са писани на него и като цяло нищо супер впечатляващо не намерих коeто наистина да ми хареса,повече се използва за мобилни игрички.
Unreal Engine иначе съм му фен от доста време и определено мога да си представя идеите ми за игри реализирани на подобен engine.
Дано се вдигне интереса за Unreal Engine в бъдеще :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.