Loading...
kozlodui89 avatar kozlodui89 0 Точки

Златен Скункс за Къдравия Трейнър ?

Здравейте другари и другарки,

имам един въпрос към вас. Бих желал да номинирам Къдравия Трейнър за Златен Скункс, но не знам как. Бихте ли ми помогнали? Знаете ли номера на Зуека и Рачков? Причината да искам да го номинирам е прословутата лекция Наследяване и абстракция - ООП  януари 2015 на която въпросният господин не е пуснал камерата от компютъра, след половин час се е сетил, че я е забравил, но не се е сетил да я пусне. После преди почивката е казал, че след почивката ще я пусне, но после пак е забравил да го направи :) Е на това му се вика тройно забравяне. Все пак той не е абсолютно хаху  и е успял да пусне външната камера в залата. Обаче познайте какво е записала

https://www.youtube.com/watch?v=YapXkG3Jc_c&index=5&list=PLlcYRzEHmgNn22L1UBPgUw2CDzzOLrhsH

Записала е най-важното от лекцията - главите на стоящите на първите чинове колеги. Както виждате камерата е с накривен калпак и демонстрациите не се виждат добре. Липсват поне 5-15 реда код. Не знам как някои лектори успяват да запишат по две качествени видеота с добро видео и аудио, а други дори едно не могат. Това за мен е epic fail. Мислех да не пиша във форума, но май пак е станал някакъв фал  на следващата лекция Капсулация  и полиморфизъм - ООП  януари 2015, когато уж е записвал от компютъра си но пак са качили само другото видео. Всъщност Къдравият Трейнър  е много симпатично момче и много ме кефи  като човек. Нямам нищо против него като човек и колега, но смятам че трейнърите трябва да са по-концентрирани и да не забравят важните работи. А ако се усетят, че са направили грешка нека я поправят веднага вместо пак и пак да я повтарят. Учуден съм, че втори випуск получаваме дори по-неориентирани трейнъри от първи випуск вместо нещата да се подобряват с времето отиват на по-зле според мен. Наков го имаше само на първата лекция и после всичко е в ръцете на неопитни хора. Сигурен съм, че има кадърни програмисти, на които им е писнало от програмиране и искат да се занимават с преподаване. Само че искат програмистка заплата, а не учителска. Маймуни с трици не се ловят. Това само българските предприемачи не го разбраха. Давам гласност на проблема, защото иначе типично по българско-комунистически не се обръща внимание на нещо, което не е получило публичност. Чувствайте се свободни да ми удряте минуси. Администраторите на форума може да ви се отблагодарят с точки за форумна активност. Очаквам Петя, която е дала 173 отрицателни гласа във форума, също да ми удари минус. Нищо че не е особено коректно служебни лица да дават минуси и плюсове и да създават впечатлението, че който критикува СофтУНИ не е харесван, а който ги хвали получава много плюсове. Дори ще се учудя ако не ми изтрият поста. Понякога го правят с други колеги. За мен това е последния семестър в СофтУНИ ще се насоча към други алтернативи. Аз искам да ми е комфортно и да ми доставя удоволствие като уча нещо вместо да се ядосвам на организационни неуредици, кофти материали и други проблеми. Желая успех на всички колеги! :)

Тагове:
7
Общи приказки
iordan_93:
Темата се заключва, за да се избегне спам
iordan_93 avatar iordan_93 Trainer 407 Точки
Best Answer

Здравейте на всички!

Аз съм "къдравият трейнър" :). Наистина съжалявам за случката. Обещавам, че ще направя всичко възможно да не се повтаря и ще запиша наново screencast-a вкъщи.

За камерите, екипът на СофтУни ще направи това, което е необходимо, за да се оправи записът.

Ще Ви помоля, когато имате някакви проблеми от този сорт, да съобщавате възможно най-бързо. Така ще ни позволите да реагираме веднага :).

P.S.: Имаш +1 от мен, обичам градивната критика :)

30
03/02/2015 17:43:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.