Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Diana_Sariyska avatar Diana_Sariyska 1 Точки

[Homework] Web Fundamentals(HTML/CSS) - Относно домашните

Някой знае ли каква домашна трябва да предаваме по първите 3 лекции от курса, защото не намирам файл със съответни задачи, а и на 3-те крайният срок е един и същ?

 

Mod edit (G.STOYANOV): Нарушена точка 9 от правилата!

 

Тагове:
1
Web Fundamentals - HTML5 11/02/2015 01:01:15
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Здравейте,

Практиката е видеото от екрана да се качва в деня на презентацията, след свършването й. Имахме забавяне с първата лекция.

Няма домашно за презентациите от първата лекция, това е оправено и в системата.

5
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Благодаря!

0
Devforce avatar Devforce 16 Точки

Ако правилно съм разбрал, видеото от екрана, което трябва да е "screen capture", казахте, че ще се качва веднага след лекцията. Втората лекция на 11.02, HTML Основи и HTML Таблици все още няма нищо качено, а вече е 12.02. Аз ли нещо не съм разбрал правилно или има пак някакво забавяне и проблем. Благодаря!

 

Поздрави!

0
iliangrekov avatar iliangrekov 63 Точки

Колега, най-вероятно днес ще ги качат, ако все пак искаш да се запознаеш с материала можеш да изгледаш видеото от миналия випуск. Не мисля, че ще има съществени различия. Бих ти препоръчал и www.w3schools.com Избираш горе в ляво HTML5 и започваш наред. Има примери, можеш да тестваш различни неща. Много е полезно специално за мен. Успех!

0
Devforce avatar Devforce 16 Точки

Колега iliangrekov. С цялото ми уважение! Знам къде и как да търся материали независимо дали за HTML/CSS или каквото и да било друго. Знам, че има материали и от предишни лекции. Въпроса тук е принципен, затова исках разяснение, защото беше споменато, че скрийн капчъра, ще се качва веднага след лекцията. Все пак ти Благодаря за отделеното време и споделената информация.

 

Поздрави!

-1
achebg avatar achebg Trainer 387 Точки

Лекциите в понеделник и сряда са до 22:00. След това се качват в YouTube и са налични в плейлиста на курса в канала на СофтУни: https://www.youtube.com/playlist?list=PLlcYRzEHmgNmJjMLTncvHhj0tjW_8v8uU

Линковете към видеата се качват в системата на следващия ден.

EDIT: линкът не беше правилен, променен е. Благодаря @Devforce

1
15/02/2015 19:10:44
Devforce avatar Devforce 16 Точки

Благодаря много!

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Тази практика не се спазва.

0
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Няма гаранция че няма да има различия Между материялите от предишни випуски. :)

0
Devforce avatar Devforce 16 Точки

Колега daniel_tsonkov. Ето ти правилният линк за youtube HTML/CSS

1
15/02/2015 19:07:08
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Тук се качват всички видеа за курса. Screencast-овете се качват след лекцията или най-късно сутринта след провеждането й. Все пак ако не ги видите с страницата на курса, може да ги намерите в този playlist. 

0
Diana_Sariyska avatar Diana_Sariyska 1 Точки

Благодарим! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.