Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Дата за изпит по Бази данни през почивните дни?

Здравейте, колеги,

пиша във връзка с предстоящия изпит по бази данни.

Забелязах, че датата 1-ви март освен, че е неделя, също така е и част от поредица почивни дни, официално обявени тук --> http://pochivnidni.eu/.  Въпросът е дали е възможно да се премести за след почивните дни, например в сряда (4-ти) или изтеглен преди тях, примерно в петък (28-ми). Предполагам, че много хора, както и аз самият, биха искали да се възползват от планираната отпуска.

ПОздрави,

Момчил

2
Databases Basics
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Здравейте колеги.

Трудно ни е да се съобразяваме с всички празници. На 01.03 има 2 изпита и ще си останат така. През друг ден не може да се състои изпита понеже има други лекции и занятия. 

Всички изпити ще се правят в неделя, заради повечето от вас, които желаят изпитите да не са през седмицата.

Както вие сте на изпит, така и ние сме на работа, така че сме в еднакво положение.

Поздрави,
Владимир Георгиев
http://VGeorgiev.org/

3
12/02/2015 11:28:03
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Кофти ... на мен последния влак ми е в 20:08 часа ....

0
MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Предлагам да се направи гласуване (може би съм пропуснал предишното) за това дали занапред изпитите да бъдат в работен ден или в почивен (или защо да не се редуват, какво стана с правото на избор на дата за изпита).

Аз лично също ходя на работа и Бога ми предпочитам в неделя да се посветя на релаксация, предвид понеделника, който следва (в случая на 1-ви март това е почивен ден, но това е единичен случай). И аз обичам програмирането и още 6 часа ще ми дойдат винаги полезни, но животът Offline в неделя e също доста добра оферта, особено ако почивните дни са в серия.

Уважавам усърдието и трудолюбието ви и разбирам, че и вие сте на работа, но не виждам защо това да е приемливо за всички. По Коледа също имаше някакви работи да се пишат и предават, а други да се проверяват. В началото на 2015 ни заляхте с изпити, отново в недели, инцидентен лаб във вторник, защити на проекти и поправки, последвани от 1 седмица на безтегловност, в която се чака новата програма. Тая седмица дойде добре след натоварването, признавам, но работата може просто да се разпределя равномерно във времето.

2
12/02/2015 22:21:27
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Чакайте малко сега. Някой от вас мисли ли за хората, които не живеят в София? Ние сме на работа от Понеделник до Петък (или поне някои от нас) и нямаме възможност да си взимаме всеки път почивен ден за да отидем на изпит. Изпитите са в почивните дни, за да можем всички да отидем без проблеми. Мислите по-мащабно моля.

Радвам се, че изпита го оставят в почивен ден.

-2
MomchilDishev avatar MomchilDishev 20 Точки

Без фрустрации, мой! Идеята е да се върне правото на избор за дата. При 2 зали и празни дни в графика всичко е възможно! А и ако изпитът приключи късно вечер, през нощта ли ти се пътува?

1
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

А някои си взимат отпуска, за да имат почивни дни понеже през истинските почивни дни са на изпит. Разбирам, че хората не искат да е през работен ден, но защо не се направи изпита в Събота от 9 преди другите 2 изпита от 14 часа?

2
19/02/2015 15:32:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.