Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nexus avatar Nexus 119 Точки

Лиценз за WebStorm ?

Привет,

Моля някой да ме насочи как се получава такъв лиценз. Попаднах на няколко теми по-назад, че се получават мейли. Такъв мейл не съм получил което може би означава, че няма да има и лиценз или бъркам ?

Поздрави,

А.

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравейте,

преди малко бяха пратени имейли за WebStorm лиценз. Може да проверите имейлите си. Ако някой не е получил, нека да ме уведоми. :)

2
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Получих лиценз за ReSharper, но като инсталирах WebStorm и казвам company name: Software Univercity, License key: ....

получавам - Key is invalid. Please check user or company name

Някакви идеи?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Пише се Software University - със "s", не със "c". От там идва проблемът при теб.

1
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Ами не е това проблема. Пробвах и със "с" и със "s". frown

Освен това още първия път го взех copy/paste от мейла.

 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, обачe лиценза за ReSharper няма как да работи и за WebStorm. За него има друг key. ;)

0
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Супер, подаряват ми нещо което не ми трябва. А това, което ми трябва...

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

ReSharper ще ти е много полезен за ниво 2, а license key за WebStorm също ти е пратен - в мейл от 13 февруари. Не разбирам какъв е проблемът в случая :)

0
george.ivanov avatar george.ivanov 20 Точки

Официално се извинявам! Пропуснал съм първия мейл за Webstorm, оправих се.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Няма проблем, случва се :)

0
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Здравейте.

 

Поразрових се в пощата си за лиценз за Webstorm обаче явно нещо съм бил пропуснат и нямам обявеният емаил от 13.02. Може ли да ми се изпрати подобен емаил?

0
Effektus avatar Effektus 9 Точки

Здравейте, за key за WebStorm искам да попитам, не мога да намеря в пощата си такъв, може ли да ми пратите? :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.