Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

anna.tsarnakova avatar anna.tsarnakova 1 Точки

[Teamwork] Екипна работа по Web Fundamentals

Здравейте!
Искам да попитам дали вече е изтекъл срока за записване за екипен проект по Web Fundamentals - Feb 2015, понеже не ми излиза прозорец за записване, пък и нямам имейл.
Благодаря предварително!

Тагове:
1
Web Fundamentals - HTML5
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

До колкото знам записването трябва да бъде до Неделя включително, относно имейлите - май нямаше този път, поне аз не помня да съм получавал. Също така помня, че четох някъде из форума за това, че няма да има екипни проекти за онлайн студентите - не искам да създавам слухове или да спекулирам, напълно възможно е да не съм разбрал правилно. Най-добре се свързи със СофтУни и питай екипа - https://softuni.bg/contacts (Коментара на Filkolev)

1
13/02/2015 13:56:38
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Екипни проектни за онлайн студентите от ниво 1 има. Няма такива за записаните под формата на fast-track.

0
anna.tsarnakova avatar anna.tsarnakova 1 Точки

Благодаря ти!
Аз не съм онлайн, а присъствено. И аз разбрах, че ще бъде до неделя записването, но така и няма къде да потвърдя, че искам да участвам в екипен проект. И затова си мисля, че може би е изтекъл срока или има някакъв друг проблем.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ако си записана присъствено обучение в ниво 1 - пиши на екипа през формата за контакти.

Но ако си записана само за този курс, доколкото разбрах няма да имате екипни проекти.

0
tpavlova avatar tpavlova 32 Точки

Има екипни проекти, моята група сме само Fast Track. 

При мен през платформата на softuni пристига покана за участие и аз приех.

@ Anna Tsarnakova, още ли си без екип?

 

 

 

 

0
anna.tsarnakova avatar anna.tsarnakova 1 Точки

Имам вече екип. Писах на екипа на СофтУни. Всичко е наред. Благодаря ви за отговорите!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.