Софтуерно Инженерство
Loading...
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 233 Точки

Oценяване на онлайн записаните студенти

Здравейте, предполагам, че оценяването на онлайн студентите е малко по-различно, тъй като (до колкото съм разбрал) нямат право на екипен проект, изпитът би трябвало да е 100 % от крайната оценка или 90 %, при предаване (оценяването май не е позволено) на домашни? Как стоят по-точно нещата? Благодаря предварително!

Поздрави!
Диян 

2
Web Fundamentals - HTML5
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Здравейте Александра, незнам точно към кога да се обърна с въпроса си , но като цяло ми се налага да пътувам и ням да мога да продължа курса си онлайн. 

Необходимо ли е предварително да се отпиша от него или просто да го оставя така 

И това мое отказване (въпреки, че имам голям интерес към курса и до момента съм си предал домапните :) ) ще повлияе ли за в бъдеще ако реша да се запиша отново за този курс

Благодаря предварително

0
Petya avatar Petya Author 2461 Точки

Здравейте! Отказването Ви няма да повлияе за в бъдеще. Случва се да изкачат други ангажименти от време на време. Ако искате можем да Ви отпишем от курса - няма да можете да качвате домашни, но пак ще имате достъп да следите материалите, ако имате възможност.

2
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Здравейте, 

да бих се радвал достъпа ми до материалите да остане. Така ще мога да следя материалите 

Искам и още нещо да добавя. Днес прегледах 3 домашни и оцених, но незнам каква е причината оценките ми да не се виждат тук:

https://softuni.bg/trainings/1085/web-fundamentals-feb-2015-specialized#

Незнам дали е някакъв бъг или просто по-късно ще се отразят. 

Доста поописах относно оценките си и дадох някои насоки за допуснатите грешки - надявам се да не са били напразно

И благодаря на колегите за отличните коментари относно моите

Като цяло курсът е интересен наистина

Бих се радвал ако успея да видя и останалите оценки на колегите ми относно качените ми към момента домашни :) 

0
19/02/2015 00:12:26
Petya avatar Petya Author 2461 Точки

Добре, няма проблем.

Коментарите и оценките Ви към домашните са запазени. Те не се виждат от студентите, веднъж предадени, за да не се правят промени. Коментарите Ви се виждат от колегите, които сте оценили.

В случай, че имате още недооценени домашни, няма да ви отписвам от курса, за да можете да си получите коментарите. :)

0