Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Oценяване на онлайн записаните студенти

Здравейте, предполагам, че оценяването на онлайн студентите е малко по-различно, тъй като (до колкото съм разбрал) нямат право на екипен проект, изпитът би трябвало да е 100 % от крайната оценка или 90 %, при предаване (оценяването май не е позволено) на домашни? Как стоят по-точно нещата? Благодаря предварително!

Поздрави!
Диян 

2
Web Fundamentals - HTML5
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Здравейте Александра, незнам точно към кога да се обърна с въпроса си , но като цяло ми се налага да пътувам и ням да мога да продължа курса си онлайн. 

Необходимо ли е предварително да се отпиша от него или просто да го оставя така 

 

И това мое отказване (въпреки, че имам голям интерес към курса и до момента съм си предал домапните :) ) ще повлияе ли за в бъдеще ако реша да се запиша отново за този курс

 

Благодаря предварително

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! Отказването Ви няма да повлияе за в бъдеще. Случва се да изкачат други ангажименти от време на време. Ако искате можем да Ви отпишем от курса - няма да можете да качвате домашни, но пак ще имате достъп да следите материалите, ако имате възможност.

2
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Здравейте, 

да бих се радвал достъпа ми до материалите да остане. Така ще мога да следя материалите 

Искам и още нещо да добавя. Днес прегледах 3 домашни и оцених, но незнам каква е причината оценките ми да не се виждат тук:

https://softuni.bg/trainings/1085/web-fundamentals-feb-2015-specialized#

Незнам дали е някакъв бъг или просто по-късно ще се отразят. 

Доста поописах относно оценките си и дадох някои насоки за допуснатите грешки - надявам се да не са били напразно

И благодаря на колегите за отличните коментари относно моите

Като цяло курсът е интересен наистина

Бих се радвал ако успея да видя и останалите оценки на колегите ми относно качените ми към момента домашни :) 

 

0
19/02/2015 00:12:26
Petya avatar Petya 2461 Точки

Добре, няма проблем.

Коментарите и оценките Ви към домашните са запазени. Те не се виждат от студентите, веднъж предадени, за да не се правят промени. Коментарите Ви се виждат от колегите, които сте оценили.

В случай, че имате още недооценени домашни, няма да ви отписвам от курса, за да можете да си получите коментарите. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.