Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

wartus avatar wartus 152 Точки

Кога е свободна залата ?

Кога е свободна залата , има ли някакво време в което тя е заключена или не може да се отиде ( кога е отворена ? ).Все пак няма да е готино да биеш 1 час път и да не те пуснат.Аз лично предпочитам да решавам в компания,а не сам и за това питам,други нямат лаптопи,така че мисля ,че ще бъде добре ако могат да ползват компютрите :))
Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Здравейте,

 

За да не отварям наново темата, пиша това като отговор.

Неведнъж (не и два пъти) ми се случва (в момента включително) да дойда да си пиша домашното в зала, която според графика е свободна (ако не цял ден, то до някое време), а да се окаже, че лекцията от съседната зала, се мести (например, защото грее слънце ?!?).

Не че имам кой знае какво право да протестирам (реално още не съм студент в СофтУни, само се подготвям), но все пак графиците не се ли правят с цел да бъдат спазвани? Щом групата, стигнала до Databases, не й харесва отредената й зала, не може ли лекциите официално да бъдат преместени в предпочитаното от тях място, така че който е дошъл да учи друго, да може да го прави на спокойствие, дори когато времето е прекрасно за сезона?

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Тези промени са еднократни. Това не е с цел да Ви объркаме. Може да ползвате другата зала, ако е свободна (щом лекцията се мести от една в друга зала, то тя ще е свободна). 

Не студентите избират залата, в която ще се провеждат лекциите, а екипът ни. Имаме две зали Open Source Lab и Inspiration Lab.

Важно: Екипът на СофтУни си запазва правото да мести лекции от едната в другата зала, ако обстоятелствата го налагат. 

0
20/02/2015 18:53:53
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки

Здравейте Александра,

 

Промените не са еднократни, вече няколко пъти се подготвям и по темата за Бази данни — нямам против, макар че е възможно да ми се объркат понятията, още съм начинаеща.

Разбирам, че си запазвате правото да променяте разни неща, но е леко неуважително... Не съм сама в това, и други хора като мен идват да учат едно, пък се оказва, че учат друго. Както и да е, от всичко разбирам, че График на залите е почти излишна информация.

 

 

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

отново казвам, че не променяме графика, ако не се налага. Ако лекцията е преместена в другата зала, то първата зала остава свободна и може да я ползвате. 

Причините, поради които правим тези размествания, са уважителни. Извиняваме се, че сте приели тази промяна като знак на неуважение. 

1
20/02/2015 18:53:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.