Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

arsoman avatar arsoman 419 Точки

Къде изчезнаха "новините"?

Здравейте, от няколко дни не виждам секцията "новини" мислех, че е временен проблем, но поне седмица е така, изобщо ли я няма или върви някакво обновяване на сайта и ще  се появи по-късно?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Новините са си на старото място: https://softuni.bg/news

Просто ги махнахме от менюто горе. На заглавната страница има секция за последните новини, под която има бутон за отиване на страницата с всички новини. :)

1
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Благодаря, понеже като вляза в профила ме прехвърля към самия профил, не виждам и не съм стигал до началната страница, иначе старото място не беше лошо за навигация. Просто мнение, лично на мен ми беше удобно.

Благодаря за бързия отговор!

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Ами, за текущия дизайн решихме, че така е по-добре. Планиран е бъдещ редизайн на целия сайт, при който отново може да се върне в менюто и този линк, но засега така остават нещата. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.