Loading...
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

Потвърдено плащане нa fast-track курса по Web Fundamentals

Здравейте, има ли проблем, след като съм потвърдил плащане за изпит, в крайна сметка да не платя и да не се явя на изпит? Трябва ли да се обърна към някого? Нали няма да ми се впише като черна точка в досието laughing
Мотивите ми са, че смятам да започвам сериозно от ниво 0(вече имам времето и мотивацията), т.е. така или иначе ще стигна до този курс (а ако не стигна, сам по себе си, този курс не дава много...).

Поздрави,
Диян
 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
DiyanTonchev92:
Уточнено с екипа на СофтУни! :)
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Редно е да се свържеш с екипа и да ги уведомиш, за да изтрият плащането от системата. 

1
m.zh.ivanova avatar m.zh.ivanova 1 Точки

Здравей, може ли да те питам след като съм ниво едно и попринцип си карам Web fundamentals, но по погрешка бях дала, че искам да участвам в Fast track-a и сега имам съобщение за плащане на изпита.. Трябва ли да го плащам, за да се явя на редовния изпит? :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Щом си ниво 1 значи си записана за курса и може да се явиш на изпит. Може да пишеш на екипа да те отпишат от фаст-трака, за да не те спамят.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.