Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DenisMilenov avatar DenisMilenov 2 Точки

Насрочване на друга дата за приемен изпит Нулево ниво Януари 2015

Няма да имам възможност да дойда на приемният изпит на 29 март, на този ден заминавам извън България за около 3 седмици, до 19 април. Въпросът ми е дали има някакъв начин за пренасочване на приемният изпит. Другият въпрос е следният - Записал съм се онлайн форма на убочение 0 ниво, имам ли право на присъствие на подготвителните изпити на 8 март и 15 март? Благодаря ви предварително ! :) 

0
Въпроси за SoftUni 24/02/2015 17:19:43
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Имаш право на присъствие на подготовките, относно датата - може да се явиш на датата на друг подготвителен курс, но трябва да се запишеш за нея.

0
DenisMilenov avatar DenisMilenov 2 Точки

Това след 2 месеца ли означава или по-скоро?

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Трябва да има 3 дати - понеже има 3 групи. 29 март, 18 април и 25 април (разбира се само за 29ти март съм сигурен, другите може да бъдат променени - най-добре се свържи с екипа и питай, те трябва да могат да кажат със сигурност)

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

За момента датите за приемните изпити са 29 март и 25 април. На 18 април няма да се провежда изпит, изместен е за 25 април.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.