Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kckfm avatar kckfm 15 Точки

[Homework] HTML формулари - некоректно оценено домашно

Здравейте, 

Оценителя ми е написал че липсва задача. Странно защото аз виждам 5 задачи и съм написал 5 задачи.

 

Бихте ли ми казали какъв е смисъла да ме оценява някои които е наравно с мен и се учи и най вероятно проверява 3 домашни за 2 минути, защото "трябвало да се проверят минимум 3 домашни"?

Разбирам че сме много и че Вие не можете да проверите всички домашни, ами измислете начин тогава!

 

Поздрави!

СК 

3
Web Fundamentals - HTML5
quickben:
Темата е изчерпана, отделно има много такива теми във форума, може да използвате опцията за търсене...
quickben avatar quickben 966 Точки

Ами смисъла е, че можеш да научиш много полезни неща проверявайки чужди домашни, съветвам те да го правиш докато си в първо ниво и имаш повечко време за проверка на домашни, отделно защо си мислиш, че всички сте на еднакво ниво? Има хора които са се занимавали с програмиране и знаят доста неща....а когато получиш некоректен и неполезен коментар го маркираш като такъв, и не на последно място има доста такива теми във форума така, че неказваш нищо ново оплаквайки се от нещо толкова тривиално ;)

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.