Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Кога ще е датата на изпита по HTML & CSS?

Привет!

Може ли някой да ми обясни няколко неща свързани с курса който в момента тече по HTML & CSS:

1. На коя дата ни е изпита. Колко часа.. защото не съм от София и ми е важно.

2. Не съм студент в СофтУни, но не пишеше никъде че има такова изискване за да следя курса и след това да отида на изпит

3. Как да си платя таксата за да мога да се явя на изпита

Благодаря предварително :)

0
Web Fundamentals - HTML5
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

На 8 март (неделя) от 10 часа. Ако не си записан за курса обаче най-добре се свързи с екипа - https://softuni.bg/contacts -  да ти обяснят как стоят нещата, може ли да се запишеш за изпита и как да го платиш.

1
02/03/2015 22:34:15
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Аз се записах като онлайн участник. Още 27 февруари и бях 951 от 1000 общо. Сега остава само да видя как да си платя, за да се явя.. Благодаря!

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

От менюто на профила - заплащане

1
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Няма такава опция... или е за нощувки, или за присъствено / онлайн. Ще питам в контактната форма. Все ще ми кажат до неделя :D

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Вече можеш да закупуваш пакета. :)

1
kvmladenov avatar kvmladenov 24 Точки

Чудя се.. сега банките не работят, аз искам да направя банков превод. Пише до 4-ти, това ще рече може би че и утре включително, все пак сега са почивни дни.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Да, крайният срок вкючва и 4 март 2015. Можеш да платиш и утре. ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.