Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

[Teamwork] Предложение - да се публикува разбивка на оценката по компоненти

Здравейте,

Днес са излезли оценките на екипните проекти по ООП. В тази връзка ще предложа нещо, което вече мисля е било давано като предложение - освен крайната оценка да се показва за всеки компонент как ни е оценила комисията.

Не виждам причина това да не може да се направи, изглежда ми като доста малко допълнителна работа при положение, че комисията оценява по компоненти и накрая тези оценки се агрегират.

А мисля, че е важно да знаем в какви аспекти работата ни е куцала; ако някой от комисията случайно си е записал и коментари още по-добре е и те да са налични. 

С нашия отбор се справихме доста добре предвид времето и липсата на 4-тия съотборник. Откъм ООП направихме нещата доста прилично, с хубава абстракция и структура, лесна за разширяване. Откъм екипна работа - доста комити от всички, ежедневна комуникация и разпределяне на задачите. На база предишните проекти, които сме правили, този беше в пъти по-качествено написан, а там оценките бяха доста по-високи. Е, че някои неща сме ги докарали колкото да работят и е нужно изпипване, да; няма да си кривим душата, че всичко ни е наред. Но все пак оценката е разочароваща за всички ни. И най-малкото искаме да знаем кой аспект на работата ни не се е харесал на комисията.

verito898 avatar verito898 265 Точки

Аз пък искам да предложа да има по-големи санкции за тези които са се записали за екипен проект ,а реално изобщо не са се включили в него .

Може би така  най-малкото биха се замислили следващият път дали да се записват или не .. 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.