Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nedjo avatar nedjo 53 Точки

[Homework] Advanced JS - Functions and function expressions - Problem{6} DOM Traversal

Здравейте.

Това е кода ми : JavaScript code

Това е даденият index.html  със скрипта: index.html

След като рънна и ми съобщава, че не ми намира document-а на js файла.

var node = document.querySelector(selector);
^
ReferenceError: document is not defined
at traverse (e:\SoftUni\Advansed JS\1.Functions-and-Function-Expressions\6.DOM-Traversal\DOM-Traversal.js:2:16)
at Object.<anonymous> (e:\SoftUni\Advansed JS\1.Functions-and-Function-Expressions\6.DOM-Traversal\DOM-Traversal.js:33:1)
at Module._compile (module.js:456:26)
at Object.Module._extensions..js (module.js:474:10)
at Module.load (module.js:356:32)
at Function.Module._load (module.js:312:12)
at Function.Module.runMain (module.js:497:10)
at startup (node.js:119:16)
at node.js:929:3

Двата файла са в една и съща директория и не мога да разбера защо не го намира. Някой има ли представа защо?

 

Mod Edit: Редактирай си заглавието на темата, така че да отговаря на правилата на форума!!!

Тагове:
0
JavaScript Advanced 05/03/2015 17:21:44
crazy7 avatar crazy7 177 Точки

Погледни си когато печаташ на конзолата.

При мен само след редакция на двата console.log си тръгна без проблеми.

 

0
05/03/2015 14:03:00
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Не е от това. Сложил съм скрипта в .html файла. И си мисля, че в .js ако дам Run и трябва да ми изведе на конзолата резултат. Правилно ли мисля или правя нещо глупаво?

0
atanasovam avatar atanasovam 39 Точки

има в в предвид info-то

никъде не е дефинирано, а в console.log-а викаш info +=...

 

edit:

тва успях да направя -> link

(firebug-а по default групира дублиращи output-и, така се оправя -> link)

като го пуснеш в конзолата в browser-а вади каквото трябва + един бонус ред най-отгоре, защото ми принтира и article-а и не знам как да го махна оттам

идеи?

0
06/03/2015 18:07:22
nedjo avatar nedjo 53 Точки

Благодаря колега, да това после и аз го видях, проблемът беше, че не знаех къде да очаквам резултат от изпълнението на програмата. Мислех си, че е в конзолата на IDE-то. Учим се докато... се учим :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.