Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

elianam avatar elianam 2 Точки

Форма на обучение в специализирания курс 'Digital Marketing and SEO"

Здравейте.


Не съм записан студент в СофтУни, но бих искала да участвам в курса за Digital Marketing and SEO.


Тъй като не мога да присъствам на всички посочени дати, исках да попитам дали е възможно да се запиша присъствено, но да правя онлайн това, което пропусна или да запиша онлайн, но да присъствам на лекции, които мога?

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
elianam avatar elianam 2 Точки

Благодаря за отговорите.
От тях разбирам, че не е проблем да се запиша, въпреки че не съм студент в СофтУни и че няма значение каква форма на обучение избера за дадения курс.

Надявам се обаче, че някой от лекторите ще ми каже какво е по-разумно да запиша предвид обстоятелствата, които посочих ("Тъй като не мога да присъствам на всички посочени дати"). Не искам да се получи така че да лиша редовни студенти от правото им да присъстват, нито пък да се окаже, че ако дойда на лекция няма да има място за мен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.