Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rpopova avatar rpopova 44 Точки

Web Fundamentals Feb 2015 - Подготовка за изпит (03.03)

Здравейте колеги,

тъй като някои от вас ни помолиха да качим някъде кода от подготовката, отварям тема тук.
Ето ви първа и втора задача от изпита на 29.10 -> https://github.com/rozay/WebFundamentals-29.01-ExamPreparation ,
и трета и четвърта от същия изпит -> https://github.com/vbishurov/SoftUniWebFundamentals/tree/master/HTML%20Exam%20Prep%2003.03.15

Поздрави,
Успех на изпита :)

6
Web Fundamentals - HTML5 06/03/2015 16:15:44
TKlasnakov avatar TKlasnakov 28 Точки

Здравей,

Аз имам следния въпрос. В Constraints пише : "Column width: 220px with all margins + paddings." ; The font in the entire page is OpenSans-ExtraBold / Helvetica / sans-serif (size: 56px for the main heading, 16px for the buttons)". Видях, че накрая направи шрифта на бутоните 14px и когато правеше article-те им сложи падинг по 10px, което прави collumna 230px. Твоят колега Велизар, който води след теб, каза да не гледаме картинката, защото е снимка и не трябва да е 100% по картинката, но тъй като ти прекрачи на няколко места constrainsa, за да е точно всичко, съм малко объркан и ... картинката ли да е 100% изпълнена или constrains ? Сигурно ми е много тъп въпросът, но ... леко се обърках. Благодаря предварително.  

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.